سوپر استار سینمای ایران - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سوپر استار سینمای ایران

سوپر استار عنوان فیلمی است به کارگردانی و فیلم نامه نویسی تهمینه میلانی که در سال 1387 اکران شد. تهمینه میلانی از کارگردانان خوب کشورمان است که مهارت های دیگری چون فیلم نامه نویسی، تهیه کنندگی و معماری نیز دارد. میلانی از آن دست کارگردانانی است که دغدغه های اجتماعی فراوانی دارد. او در فیلم های خود همواره به مسائل و مشکلات زنان می پردازد و برای احقاق حقوق زنان فعالیت می کند. فیلم هایی مانند زن زیادی، تسویه حساب، واکنش پنجم، دو گانه ی آتش بس، نیمه ی پنهان، دو زن، ملی و راه های نرفته اش و بچه های طلاق بخشی از آثار ارزشمند این بانوی کارگردان ایرانی هستند.

سوپر استار سینمای ایران

سوپر استار بازیگرانی چون شهاب حسینی، سارا خوئینی ها، رضا رشید پور، فتانه ملک محمدی، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، فریبا کوثری و محمد رضا شیفی نیا دارد و درباره ی یک بازیگر جوان به نام کوروش زند که سوپر استار سینمای ایران است، می باشد. نقش این سوپر استار جوان را، سوپر استار حقیقی سینمای ایران، شهاب حسینی ایفا می کند. بازیگری که اکنون موفق به دریافت نخل طلایی بهترین بازیگر مرد نیز شده است.

سوپر استار سینمای ایران

کوروش زند که بازیگری مشهور و پر طرفدار است به دلیل شهرت و ثروت زیاد خود، به شخصیتی نامتعادل، مغرور، خوش گذران و فاسد تبدیل شده است. او که با زنان زیادی در ارتباط است در یکی از صحنه های فیلم برداری خود متوجه دختری جوان می شود که بارها او را مشاهده کرده است. دختر که سعی در برقراری ارتباط با کوروش زند را دارد بالاخره موفق می شود و همراه کوروش به خانه ی او می رود. رها عظیمی نام این دخترک نوجوان است و به گفته ی خودش دختر کوروش است. دختر کوروش از مهناز، همسری که در سن کم با او ازدواج کرده است. کوروش در ابتدا منکر این داستان می شود اما در خلال فیلم آن را باور کرده و به دخترک وابسته می شود. دختر معصومی که سعی در تغییر سبک زندگی کوروش دارد و تاثیر زیادی نیز بر روی رفتار و اعمال کوروش می گذارد ...

سوپر استار سینمای ایران

درون مایه ی این فیلم را می توان شهرت در مقابل محبوبیت، خود بزرگ بینی و خودشیفتگی دانست که با آموزه های روانشناسی ترکیب شده و اثری جذاب را پدید آورده است. سوپر استار توانست شهاب حسینی را موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره ی بین المللی فیلم فجر کند. این فیلم در همین جشنواره و جشنواره های دیگر نیز افتخارات و جوایزی را نصیب خود کرد.

سوپر استار سینمای ایران

فتانه ملک محمدی بازیگر تازه واردی است که در فیلم نقش رها عظیمی را بر عهده دارد و به خوبی از پس اجرای نقش خود برآمده است. او برای بازی در این فیلم جایزه ی بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره ی بین المللی فیلم داکا را دریافت کرد.

سوپر استار سینمای ایران

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

هتل گرند استار استانبول

هتل سیتی استار دبی

هتل ایران مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

هتل ایران اصفهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد