صحبت های زوکربرگ بعد از رسوایی فیس بوک

رسوایی داده های در فیس بوم یکی از مهم ترین اتفاقات در عرصه شبکه های اجتماعی بود. فیس بوک اعلام کرد که اطلاعات 87 میلیون کاربر در رسوایی Cambridge Analytica به خطر افتاده است.  مدیر عامل فیس بوک، مارک زوکربرگ فکر می کند که او هنوز هم فرد مناسبی برای اجرای بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است. زوکربرگ روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: "زندگی، درس گرفتن از اشتباهات است." "در پایان روز، این مسئولیت من است. من این محل را تاسیس کردم، من آن را اجرا می کنم، من مسئول هستم."

صحبت های زوکربرگ بعد از رسوایی فیس بوک

 فیس بوک هم اکنون با تبلیغات ناخواسته، مجازات قانونی و کاربران ناراضی در مورد سوء استفاده از اطلاعاتشان در آنچه که اکنون به عنوان رسوایی Cambridge Analytica شناخته می شود، مواجه است. این مشکلات از زمانی شروع شد که فیس بوک تایید کرد یک شرکت تحلیل داده ها به نام Cambridge Analytica  اطلاعات کاربری  بیش از 50 میلیون کاربر فیس بوک را دریافت کرده است. شرکت کمبریج آنالیتیکا از این اطلاعات برای کمک به برگزاری انتخابات و مبارزات سیاسی در سراسر جهان استفاده کرد.

زوکربرگ روشن کرد که قصد ندارد به عنوان مدیرعامل استعفا دهد و تا به امروز به دلیل این رسوایی هیچ کسی را اخراج نکرده است. در عوض، او فیس بوک را توصیف کرد تا تلاش کند مشکلات رخ داده را برطرف کند. او گفت: "ما یک شرکت آرمانگرا و خوش بین هستیم." "اکنون می دانیم که ما به اندازه کافی برای جلوگیری از سوء استفاده ها تمرکز نکردیم". او گفت،  شرکت فیس بوک در حال حاضر با دو سوال اصلی مواجه است: "آیا می توان سیستم های ما را کنترل کرد و سوال دوم، آیا می توانیم مطمئن شویم که سیستم های ما برای تضعیف دموکراسی مورد استفاده قرار نمی گیرند؟" در حال حاضر هشتگ #DeleteFacebook در توییتر افزایش پیدا کرده است.

صحبت های زوکربرگ بعد از رسوایی فیس بوک

فیس بوک اعلام کرد که 20،000 نفر را برای بررسی امنیت و محتوا استخدام خواهد کرد. زاکربرگ گفت: "اکنون واضح است که ما به اندازه کافی تلاش نکرده ایم تا اطمینان داشته باشیم محصولات فیس بوک مورد سوء استفاده قرار نمی گیرند." "این یک اشتباه بزرگ بود. این اشتباه من بود."

صحبت های زوکربرگ بعد از رسوایی فیس بوک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

ستون های سنگی روسیه

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر