چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟ - 3.5 out of 5 based on 4 votes

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

همه ی خانم های باردار دوست دارند که از همان روزهای اول از جنسیت جنین داخل رحم خود سر در بیاورند، البته این کار در روزهای اول با سونوگرافی قابل تشخیص نیست. معمولا اکثر خانم های باردار رجوع می کنند به داستان های قدیمی که از مادربزرگ های سالخورده خود شنیده اند ، و شانس خود را در دانستن جنسیت جنین خود امتحان می کنند. اما آیا این افسانه ها، حقیقت دارند ؟ آیا علائمی وجود دارد که نشاندهنده این باشد که جنین دختر است یا پسر؟ با اینکه باور کردنش کمی سخت است، اما علائم خاصی در دوران بارداری هر مادر وجود دارد که نشان دهنده جنسیت جنین است. البته مطمئنا پسر یا دختر بودن جنین برای مادران هیچ تفاوتی ندارد و مهمترین مسئله سالم بودن جنین است.
در اینجا بعضی از علائم قابل توجهی که نشان دهنده پسر بودن یا دختر بودن جنین در دوران بارداری می باشد، را برای شما آورده ایم

1. حالت تهوع صبحگاهی:

خانم های بارداری که علائم اولیه بارداری مانند تهوع و ویار صبحگاهی را تجربه نمی کند، نشانه ازجنین پسر می باشد. و در صورتی که دارای حالت تهوع هستید نشانه از فرزند دختر می باشد.

2. ضربان قلب جنین:

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

اگر هنگام معاینات پزشکی مشاهده کردید که ضربان قلب جنین زیر 140 ضربه در دقیقه است، می تواند نشانه از این باشد که جنسیت جنین شما پسر است. و اگر ضربان قلب بالای 140 ضربه در دقیقه باشد میتواند نشانه از فرزند دختر باشد.

3. پیدایش آکنه بر روی پوست دلیلی بر پسر بودن جنین :

اگر خانم بارداری با شروع بارداری شروع جوش زدن و بروز آکنه روی پوست بدن خود داشته باشد میتواند علائمی است که نشان می دهد جنین مادر پسر باشد.

4. ویار غذاهای ترش و شور در بارداری:

اگر جنین شما پسر باشد، اشتیاق زیادی به خوردن مواد غذایی ترش و یا غذاهای شور خواهد داشت. و اگر میلی به این غذا ها نداشته باشید نشانه از فرزند دختر است.

5. موقعیت شکم مادر و ارتباط آن با جنسیت جنین :

طرز قرار گرفتن شکم خانم باردار در طی دوران باداری، نشاندهنده جنسیت جنین می باشد. اگر شکم شما رو به پایین باشد، حاکی از آن است که شما در شکم خود یک جنین پسر دارید. و اگر شکم شما رو به بالا باشد دلیل بر داشتن جنین دختر در شکم می باشد.

6. تغییرات در خلق و خوی خانم باردار:

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

جنسیت جنین داخل رحم خانم باردار بر تغییرات خلق و خوی خانم باردار به دلیل تغییرات هورمونی تاثیر زیادی می گذارد. معمولا خانم های بارداری که در دوران بارداری خود پرخاشگر و جسور می شوند، دارای جنین پسر هستند. زیرا سطح هورمون تستوسترون در حال افزایش می باشد.

7. رنگ ادرار خانم باردار نشاندهنده جنسیت جنین:

معمولا رنگ ادرار خانم ها در دوران بارداری تغییر می کند. اگر رنگ ادرار خانم باردار در دوران بارداری تیره شود بیانگر آن است که خانم باردار دارای جنین پسر است و در غیر اینصورت جنین داخل رحمش دختر میباشد.

8. اندازه سینه های خانم باردار در بارداری:

معمولا خانم ها در دوران بارداری، با بزرگ شدن سینه بزرگ تر از حد طبیعی خود مواجح می شوند. که این امر برای این است که بدن خانم باردار برای شیردهی بعد از زایمان آمادگی پیدا کند. در صورتی که جنین پسر باشد، معمولا سینه سمت راست بزرگ تر از سینه سمت چپ خواهد شد.

9. سرد شدن پاهای مادر نشانه از پسر بودن جنین:

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

سردن بودن پاها در طول دوران بارداری یکی از علایم نشان دهنده این است که جنین داخل شکم شما پسر می باشد.

10. رشد مو:

یکی دیگر از علایمی که می تواند به تعیین جنسیت شما کمک کند، اندازه رشد موهای شما می باشد. در زمانی که موهای شما سریع تر از حد معمول رشد کند، نشاندهنده این است که جنین داخل رحم شما پسر است و در غیر اینصورت نشان فرزند دختر است.

11. وضعیت خوابیدن:

اگر خانم بارداری در طول دوران بارداری، در اکثر زمان های روز احساس خستگی زیاد کند. و در اکثر مواقع بیشتر بر روی سمت چپ خود بخوابد، نشان دهنده آن است که جنین داخل رحم پسر است.

12. خشک شدن پوست دست ها در بارداری:

چگونه بفهمیم جنین داخل رحم دختر است یا پسر؟

خشک شدن و ترک خوردن پوست دست در دوران بارداری ، نشانه دیگری است که نشان دهنده جنسیت جنین است. خانم های بارداری که با این مسئله در دوران بارداری خود مواجه هستند معمولا فرزند چسر در رحم خود دارند. اما خانم هایی که دارای جنین دختر هستند معمولا با این مشکل مواجه نمی شوند.

13. افزایش وزن:

با بیشتر شدن سن بارداری شکم خانم باردار نیز بزرگ تر می شود، معمولا افزایش وزن در خانم های باردار به طور قابل مشاهده ای جنسیت جنین را بیان می کند. اگر در خانم بارداری این افزایش وزن بیشتر در قسمت شکم مشاهده شود، نشان دهنده آن است که خانم باردار در رحم خود جنین پسر را حمل کنید، و در صورتی که این افزایش وزن در دیگر نقاط بدن خانم باردار از جمله صورت خانم باردار قابل مشاهده است، بیانگر این موضوع است که خانم باردار جنین دختر را در شکم خود حمل می کند.

3.625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)

مطالب مشابه

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

زمانی که کامپیوتر قفل شده یا ری استارت می شود

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

خواص دارویی سیب گلی یا رز آلو‌‌

آیا می دانید نوشیدن چای تا چه اندازه مفید است

آیا می دانید جو چقدر برای بدن مفید است

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر