معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(3)

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(3)
مصرف میوه و سبزیجات و انتخاب جنسیت جنین پسر :
میوه ها منبع غنی از پتاسیم هستند و در به دنیا آوردن پسر نوزاد بسیار موثر هستند. در واقع مصرف آن ها اثر مشابه مصرف غلات و حبوبات گندم را دارد. بعضی از میوه ها مثل طالبی و زرد آلو به دلیل مقادیر بالای پتاسیم، احتمال باردار شدن جنین پسر را افزایش می دهند. برخی از سبزیجات مانند سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم هستند، پس اضافه کردن این سبزیجات به رژیم غذایی روزانه قطعا می تواند شانس شما را در داشتن نوزاد پسر در آینده بالا ببرد.
افزایش شانس پسردار شدن با تخم کدو تنبل :

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(3)
دانه های کدو سرشار  از اسیدهای چرب امگا 3 و روی هستند، به همین دلیل مصرف آنها احتمال باردار شدن جنین پسر را افزایش می دهد. مصرف اسید های چرب امگا 3 در بهبود عملکرد قلب و عروق موثر بوده، در نتیجه باعث  افزایش سرعت جریان خون در بدن انسان می شود، به همین علت، مصرف تخم کدو تنبل روند جریان خون به اندام های جنسی مردان را زیاد کرده و منجر به تولید اسپرم سالم و زیاد در بدن آن ها می شود. هم چنین مصرف تخم کدو تنبل، شرایط محیط واژن را قلیایی کرده و احتمال زنده ماندن اسپرم پسر را افزایش می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که وجود روی در دانه کدو در تولد جنین پسر بسیار موثر می باشد..
علاوه بر تخم کدو، مصرف دانه کتان و بادام هم شانس داشتن نوزاد پسر را افزایش می دهند.
مصرف مارچوبه به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(3)
یکی از بهترین سبزیجات برای افزایش احتمال پسر شدن جنین، مارچوبه می باشد. این گیاه سرشار از مواد معدنی حیاتی و ویتامین ها مانند ویتامین د، ب12، ث و پتاسیم می باشد. پتاسیم موجود در این گیاه به قلیایی بودن محیط واژن کمک می کند و شانس زنده ماندن اسپرم پسر را افزایش می دهد. طبق تحقیقات انجام شده، مصرف سی صد میلی گرم پتاسیم در هر روز، شانس فرد را برای داشتن نوزاد پسر به میزان بالایی افزایش می دهد. هم چنین مارچوبه یک منبع غنی از پتاسیم است و در افزایش شانس فرد برای داشتن نوزاد پسر بسیار موثر خواهد بود.
به غیر از مارچوبه مواد غذایی دیگری که باید در رژیم غذایی روزانه فرد گنجانده شود، تا پتاسیم بدن او را برای داشتن نوزاد پسر فراهم کند، می توان به سیب زمینی، سیب، استیک، موز و بادام اشاره کرد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال