بهداشتی ترین اسکناس های جهان متعلق به کدام کشور است؟

کدام کشور پاکیزه ترین و بهداشتی ترین اسکانس های جهان را دارد؟ آیا تا به حال در مورد این موضوع فکر کرده اید؟ همان طور که می دانید اسکانس ها و سکه های پول از کثیف ترین وسایلی هستند که به صورت روزانه در زندگی خود با آن ها سر  و کار داریم؛ اسکناس ها و سکه هایی که دست هزار نفر می چرخند و انواع میکروب ها و باکتری ها روی آن ها جمع می شوند. قطعا توصیه های پزشکی بسیاری را در این مورد شنیده اید و احتمالا هم در دوران کودکی، والدینتان به شما توصیه کرده اند که پس از دست زدن به اسکانس ها و سکه ها حتما دستان خود را بشویید. در این مطلب می خواهیم کشوری را به شما معرفی کنیم که تمیز ترین و پاکیزه ترین اسکانس ها را در بین کشور های دیگر جهان دارد.

بهداشتی ترین اسکناس های جهان متعلق به کدام کشور است؟

کشور کرواسی، به داشتن پاکیزه ترین اسکانس ها در جهان مشهور است. با تحقیقات و آزمایش هایی که بر روی اسکناس های کونای کرواسی که از بانک ها و فروشگاه ها و مراکز خرید جمع آوری شده بود انجام شد، مشخص شد که تنها انواع محدودی از باکتری ها بر روی این اسکانس ها وجود دارند که در مقایسه با اسکانس های کشور های دیگر بسیار کم تر است.

بهداشتی ترین اسکناس های جهان متعلق به کدام کشور است؟

اسکناس های کونای کرواسی پاکیزه ترین اسکناس های جهان هستند و طبق تحقیقات حتی حدود 30 درصد از آن ها کاملا پاکیزه اند و انواعی از باکتری های غیر مضر که بر روی پوست انسان نیز زندگی می کنند بر روی این اسکناس ها قرار دارند. بسیاری از باکتری های مضر و بیماری زایی که در اسکناس های کشور های دیگر یافت می شوند در اسکناس های کونای کرواسی بسیار کم تر دیده می شود. این اسکناس های به ظاهر کهنه توسط یک تیم دانشجویی با راهنمایی دکتر Drenjančević انجام شد. دکتر Drenjančević  اظهار داشت که کشور های دیگر هم برای جلوگیری از تبدیل شده اسکناس هایشان به ناقلان بیماری و باکتری های مضر و بیماری زا می توانند از فرمول های مشابه در ساخت اسکناس ها استفاده کنند.

بهداشتی ترین اسکناس های جهان متعلق به کدام کشور است؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل جهان مشهد

رستوران های مالزی

رستوران نقش جهان کیش

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

راهنمای سفر به مالزی

هتل برج های طلایی کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر