علت آلرژی زنان به اسپرم مردان

علت آلرژی زنان به اسپرم مردان
علل به وجود آمدن آلرژی به اسپرم در زنان:
ممکن است آلرژی به اسپرم و یا حساسیت به مایع منی در بدن تعداد کمی از زنان رخ دهد. دلیل این مشکل این است که برخی از خانم های جوان به پروتئین‌های خاص و یا مواد شیمیایی موجود در مایع منی، واکنش آلرژیکی نشان می دهند. در اکثر موارد، علت بروز حساسیت مایع منی در بدن زنان، به دلیل وجود گلیکوپروتئین در مایع منی مردان است، که توسط غده پروستات آن‌ها ترشح می‌شود.
نشانه ‌ها و علائم آلرژی به اسپرم در زنان:

علت آلرژی زنان به اسپرم مردان
علائم آلرژی به اسپرم در بدن زنان، ممکن است موضعی یا در برخی شرایط به تمام قسمت‌های بدن این افراد گسترش یابد. توجه داشته باشید که این علائم در حدود ده تا بیست دقیقه پس از تماس بدن زنان با اسپرم مردان در حین مقاربت، شروع به ظاهر شدن می‌کنند. البته نشانه‌های آلرژی به اسپرم در بدن زنان، فقط به ناحیه واژن آن‌ها محدود نمی‌شود و می‌تواند هر بخش دیگر از بدن خانم‌ها را  که با مایع منی همسرشان تماس پیدا کرده است، درگیر کند. برخی از مهم‌ترین علائم آلرژی به اسپرم در بدن زنان عبارتند از :
•    وجود آمدن خارش در دستگاه تناسلی زنان
•    ایجاد کهیر در قسمت‌های مختلف بدن زنان
•    احساس سوزش در قسمت‌های مختلف بدن زنان، به ویژه دستگاه تناسلی آن‌ها
•    بروز تنگی نفس در قفسه سینه زنان
•    در موارد شدید هم ممکن است بر اثر آلرژی به اسپرم، حالت بیهوشی در زنان رخ دهد، که بروز این حالت در خانم‌ها بسیار هم خطرناک می‌باشد. پس، به عنوان یک خانم جوان بیمار یادتان باشد که اگر پس از مقاربت با همسر خود احساس ضعف کردید، حتما با یک دکتر متخصص زنان و زایمان تماس بگیرید.
•    خس خس کردن سینه زنان
•    احساس سبک‌ سری در زنان، به ویژه دستگاه تناسلی آن‌ها
•    به وجود آمدن ورم در قسمت‌های مختلف بدن زنان، به ویژه دستگاه تناسلی آن‌ها
•    بروز مشکل در تنفس زنان
•    احساس درد در هنگام ادرار کردن
•    بروز اگزمای آتوپیک در قسمت‌های مختلف بدن زنان، به ویژه دستگاه تناسلی آن‌ها
•    بروز آنافیلاکسی در قسمت‌های مختلف بدن زنان، به ویژه دستگاه تناسلی آن‌ها
 تاثیر آلرژی به اسپرم بر باروری  زنان

علت آلرژی زنان به اسپرم مردان
آلرژی بدن زنان به مایع منی همسر خود، هرگز مشکلی در مورد باروری آن‌ها ایجاد نمی‌کند. اما اگر این نوع حساسیت بیش از حد باشد، حتما به دکتر متخصص زنان و زایمان مراجعه شود تا به طور طبیعی و از طریق مقاربت جنسی، برای باردار شدن خود اقدام ننماید، چون در چنین مواردی، بهتر است خانم بیمار برای باردار شدن از کمک‌های پزشکی بهره گیرد.
اثرات ناراحت‌کننده آلرژی زنان به اسپرم مردان :
بروز حساسیت به اسپرم مردان، در بدن زنان باعث ایجاد ناراحتی‌های فیزیکی برای زن شده و بر رابطه زن و شوهر نیز تاثیر می‌گذارد. چنین زنانی مجبور هستند که از نشان دادن صمیمیت بیش از حد به همسر خود، با کمک رفتارهای فیزیولوژیکی پرهیز کنند. عدم وجود چنین صمیمیتی بین زوج‌های جوان در طول زمان می‌تواند عواقب بدی را بر رابطه و زندگی زناشویی آن‌ها بگذارد. توصیه می کنیم افرادی که چنین مشکلی را دارنند، می‌توانند با یک متخصص زنان و زایمان ماهر و با یک روانشناس خوب برای روشن شدن قضیه مشورت کنند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل مردان پالاس آنتالیا

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا