ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سارا به حمام می رود

یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود غیر از خدای مهربون ،هیچکس نبود. سارا کوچولوی داستان ما از حمام کردن، بدش میومد و با کلی گریه و زاری به حمام میرفت. پنجشنبه این هفته که طبق معمول قرار بود به حمام بره ، مامان سارا بهش گفت: دختر قشنگم ؛ این بار میخام ،خودت تصمیم بگیری که کی به حمام بری؟ سارا با خوشحالی گفت: من الان خیلی تمیز هستم و فعلا نمیخام حمام برم. الان هم میخام توی حیاط بازی کنم و توپش رو از ریز تختش برداشت و به سمت حیاط دوید.

 

سارا به حمام می رود

امروز هوا افتابی بود و سارا خیلی گرمش شد و زود به اتاقش برگشت تا با خاله ریزه بازی کنه .سارا وقتی وارد اتاقش شد ،سریع پنجره های اتاق رو باز کرد و گفت: خیلی هوا گرم شده، خاله ریزه با تعجب به سارا نگاه کرد و گفت: به نظرم الان باید به حمام بری؟سارا با اخم به خاله ریزه نگاه کرد و گفت: من میخام نقاشی بکشم و شروع به نقاشی کشیدن کرد. سارا تا شب با خاله ریزه صحبت نکرد و حتی بدون گفتن شب بخیر به خاله ریزه ، خوابید. دوباره یک روز قشنگ دیگه اغاز شد و سارا با اخم از خواب بیدار شد و گفت: تمام بدنم میخاره ،دیشب اصلا خوب نخوابیدم و جلوی اینه رفت تا موهاشو شانه کنه ولی متوجه شد موهاش به هم گره خوردن به خاله ریزه نگاه کرد و گفت: چرا موهام اینجوری شده؟ دیگه شونه نمیشن.

خاله ریزه گفت: من هم دیروز خواستم همین رو بهت بگم ولی تو زود ناراحت شدی و دیگه بامن صحبت نکردی ، به نظر من باید به حمام بری .سارا نگاهی به آینه کرد و گفت: من از حمام کردن بدم میاد .خاله ریزه گفت: موهاتو نگاه کن ،توی هم گره خورده و تیره شدن. هرچقدر دیرتر به حمام بری موهات بیشتر گره میخورن و بدنت بیشتر خارش میگیره .سارا به خاله ریزه گفت:تو راست میگی ، وقتی حمام میرم ،شاداب تر هستم .ببخشید دیروز به حرفت گوش ندادم و سریع به سمت اشپزخانه دوید و با صدای بلند گفت:مامان جونم ؛ بعد از اینکه صبحانه خوردم، میخام به حمام برم. مامان سارا هم از اینکه سارا تصمیم درستی گرفته ، خیلی خوشحال شد .تا یک داستان دیگه خدانگهدار.

 

سارا به حمام می رود

سارا به حمام می رود

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل می تاور مالزی

هتل سارا کیش

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

حمام رومی سیده آنتالیا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد