مورچه کوچولو به جنگل میرود - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مورچه کوچولو به جنگل میرود

یکی بود یکی نبود، غیر از خدای مهربون هیچکس نبود . توی یک جنگل سرسبز و زیبا، خانواده بزرگ مورچه زندگی میکردن. تابستون بود و خانواده مورچه برای جمع کردن آذوقه به جنگل رفته بودن چون در زمستان هوا سرد میشود و مورچه ها نمی توانند به بیرون از جنگل بروند به همین دلیل در تابستان برای فصل زمستان اذوقه جمع میکنند و درانبار خونشون ذخیره میکنند . همه اعضای خانواده مورچه به جنگل رفته بودن به جز مورچه کوچولوی داستان ما و مادرش .

 

مورچه کوچولو به جنگل میرود

مورچه کوچولو که حسابی حوصله اش رفته بود و از پشت پنجره به جنگل نگاه میکرد ، گفت: مامان جونم، هرسال به من قول میدید که سال دیگه با پدرم برای جمع کردن اذوقه به جنگل میرم ولی همیشه زیر قولتون میزنید .چرا همه باهم برای جمع کردن اذوقه به جنگل میروند؟ مامان مورچه گفت : تو هنوز کوچک هستی وقتی به اندازه کافی قوی شدی، حتما همراه بقیه به جنگل میروی ولی امشب با پدرت صحبت میکنم که فردا صبح تو رو همراه خودشون به جنگل ببرند و اونجا جواب سوالت رو پیدا میکنی . فردا صبح زود ، مورچه کوچولوی همراه پدرش و بقیه خانواده به جنگل رفتن . بعد از کمی گشتن ، مورچه کوچولوی ، از دور ، یک سیب بزرگ دید و با صدای بلند فریاد زد و گفت: من یک سیب بزرگ پیدا کردم ولی وقتی به سیب نزدیک شدن ، مورچه کوچولو گفت: این سیب خیلی بزرگه .

از دور کوچکتر به نظر می اومد . بهتره دنبال سیب کوچکتری بگردیم که بتوانیم به خانه ببریم . بابا مورچه با لبخند گفت : پسرم ، این اولین درس زندگی تو خواهد بود .تو راست میگی این سیب خیلی بزرگ هست ولی با همکاری هم میتونیم همه کاری انجام بدیم فقط با دقت نگاه کن و بعد مورچه کوچولو دید که همگی مورچه ها دور سیب جمع شدند و با همکاری هم سیب رو بلند کردند و به سمت انبار خونه حرکت کردنند . مورچه کوچولو اون روز درس بزرگی رو یاد گرفت که با همکاری همدیگه همه کاری امکان پذیر هست.تا یک داستان دیگه خدانگهدار.

 

مورچه کوچولو به جنگل میرود

مورچه کوچولو به جنگل میرود

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

تلاش فیزیکدان ها برای انجام آزمایشی غیرممکن تبدیل نور به ماد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد