ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درباره ی فیلم یکی از ما دو نفر

یکی از ما دو نفر فیلمی است با کارگردانی و فیلم نامه نویسی تهمینه میلانی که در سال 1389 اکران شده است. از بازیگران این فیلم می توان به بهرام رادان، السا فیروز آذر، دانیال عبادی، همایون ارشادی، سارا خوئینی ها، آناهیتا نعمتی و سمانه پاکدل اشاره کرد. در این فیلم پیام  صالحی که از خوانندگان کشورمان است، نیز حضور دارد.

درباره ی فیلم یکی از ما دو نفر

داستان این فیلم درباره ی دختری به نام سارا (با بازی السا فیروز آذر) است که به تازگی به ایران آمده است. او معماری خوانده است و به طور اتفاقی با بابک (با بازی بهرام رادان) که صاحب یک شرکت معماری است، آشنا می شود. بعد از این آشنایی سارا که به دنبال کار می گردد، تصمیم می گیرد به شرکت بابک سر بزند و در مصاحبه ی استخدامی شرکت کند. او پس از گذراندن یک مصاحبه ی عجیب، در شرکت بابک استخدام می شود. بعد از حضور سارا در شرکت، بین او و بابک ماجراهای زیادی اتفاق می افتد که داستان فیلم یکی از ما دو نفر را می سازد ...

درباره ی فیلم یکی از ما دو نفر

شاید بتوان گفت که میلانی در این فیلم بسیار ضعیف عمل کرده و اثری سطحی را به خورد مخاطب خودش داده است. فضای فیلم یکی از ما دو نفر شبیه به فضای آتش بس است. در هر دوی این فیلم ها دو شخصیت اصلی به شغل معماری و ساختمان سازی می پردازند، عاشق هم می شوند و دائما با هم لج و لجبازی کرده و بحث می کنند. تنها تفاوت این دو فیلم بازیگرانش است که حتی در یکی از ما دو نفر از بازیگران خوبی نیز استفاده نشده است. السا فیروز آذر که در نقش اصلی این فیلم ظاهر شده است، اصلا بازی خوبی ارائه نمی دهد و دلیل انتخابش نمی تواند چیزی غیر از این باشد که او دختر خواهر کارگردان فیلم است. میلانی در خیلی از فیلم های خود از السا فیروز آذر استفاده می کند. شاید انتخاب شغل معماری برای شخصیت های فیلمش هم به این دلیل باشد که خود میلانی نیز تحصیل کرده ی رشته ی معماری است.

درباره ی فیلم یکی از ما دو نفر

به طور کلی فیلم یکی از ما دو نفر پر از بگو و مگو و مشاجره بین دو شخصیت اصلی فیلم یعنی بابک و سارا است که بازی های خوبی نیز ندارد.

درباره ی فیلم یکی از ما دو نفر

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

درباره ما

تماس با ما

همکاری با ما

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

بازار پردیس دو کیش

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد